SERIA KRYESORE E PRODUKTIT TIANKON

  • rreth nesh (1)

Na prezanto.

PRODUKTET E PARAQITUR

TIANKON është një nga profesionistëtelektrikefurnizuesi i mjetevembi 10 vjet.Wofertaenergji elektrikemjetet, veglat e kopshtit dheaksesorë të lidhursepërdoren nga industria dhe familja. Oproduktet ur kanë kaluar disa miratime ndërkombëtare, të tilla si UL,GS,CE/EMC.

TIANKON mjeteteksportohen në më shumë se30 vendet dhe rajonet,ne OEM për shumë markë të famshmedhekanë reagime shumë të mira nga tregu.WGarancia për të furnizuar artikuj cilësorë me çmime konkurruese, dhe ne po presim të krijojmë projekte të shkëlqyera me ju!

Të gjithë së bashku sigurojmë se produktet cilësore dhe shërbimi i shkëlqyer është shumë i rëndësishëm për zhvillimin afatgjatë të ndërmarrjes.Ne mirëpresim sinqerisht klientët nga e gjithë bota të na kontaktojnë për çdo gjë që ju nevojitet!

PRODUKTET

Produktet e veçuara

PRODUKTET

Arritje të reja

  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05