Vegël elektrik me sharrë 800W

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës:Tiankon ose OEM
 • Ngjyrë:Ngjyra e personalizuar
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Incoterm:FOB/CIF
 • Moq:500 copë
 • Koha e udhëheqjes:45-60 ditë
 • Porti:Ningbo/Shanghai
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Specifikim:
  Jigpa

  Modeli: TK1703
  Tensioni nominal: 230/110V
  Frekuenca e vlerësuar: 50/60Hz
  Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
  Shpejtësia pa ngarkesë: 0-3000 rpm
  Kapaciteti i prerjes:
  Druri: 80 mm
  Çeliku: 10 mm • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni