Grirës këndor pa furçë 20V

Përshkrim i shkurtër:

20


 • Emri i markës:Tiankon ose OEM
 • Ngjyrë:Ngjyra e personalizuar
 • Kushtet e pagesës:L/C,T/T
 • Incoterm:FOB/CIF
 • Moq:500 copë
 • Koha e udhëheqjes:45-60 ditë
 • Porti:Ningbo/Shanghai
 • Vendi i origjinës:Kinë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  20V pa furçaMulli këndor

  Modeli: TKDR19

  Motor pa furça

  Diametri i diskut: 125 mm
  Fije boshti: M14
  Shpejtësia pa ngarkesë: 8000 rpm
  Kapaciteti i baterisë: 2.0/3.0/4.0Ah
  Koha e karikimit: 3-5 orë/1 orë


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni