Електричен алат за сложувалка од 800 W

Краток опис:


 • Име на брендот:Тианкон или ОЕМ
 • Боја:Прилагодена боја
 • Услови на плаќање:L/C, T/T
 • Инкотерм:ФОБ/ЦИФ
 • Moq:500 парчиња
 • Водечко време:45-60 дена
 • Пристаниште:Нингбо/Шангај
 • Место на потекло:Кина
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Спецификација:
  Џигвидов

  Модел: TK1703
  Номинален напон: 230/110V
  Номинална фреквенција: 50/60Hz
  Номинална влезна моќност: 800W
  Брзина без оптоварување: 0-3.000 вртежи во минута
  Капацитет на сечење:
  Дрво: 80 мм
  Челик: 10 мм • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја