Аголна мелница без 20V без четка

Краток опис:

20


 • Име на брендот:Тианкон или ОЕМ
 • Боја:Прилагодена боја
 • Услови на плаќање:L/C, T/T
 • Инкотерм:ФОБ/ЦИФ
 • Moq:500 парчиња
 • Водечко време:45-60 дена
 • Пристаниште:Нингбо/Шангај
 • Место на потекло:Кина
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  20V без четкичкиАголна мелница

  Модел: TKDR19

  Мотор без четки

  Дијаметар на диск: 125 мм
  Вретено навој: M14
  Брзина без оптоварување: 8000 вртежи во минута
  Капацитет на батеријата: 2.0/3.0/4.0Ah
  Време на полнење: 3-5 часа/1 час


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја