Sensori i lëvizjes me energji diellore në Kinë Prodhues dhe Furnizues | Tiankon

Sensori i lëvizjes me energji diellore Drita e dyfishtë LED

Përshkrim i shkurtër:


 • Emri i markës: Tiankon ose OEM
 • Ngjyra: Ngjyra e personalizuar
 • Kushtet e pagesës: L/C, T/T
 • Incoterm: FOB/CIF
 • Moq: 500 copë
 • Koha e 45-60 ditë
 • Porti: Ningbo/Shanghai
 • Vendi i origjinës: Kina 
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Modeli: TKS040 (Qartë)

  Dritë sensori i lëvizjes diellore                                                           

  Materiali:ABS,PCS Paneli diellor: Paneli diellor amorf 6V,1.6watt

  Bateria: Bateri litiumi 18650,1500 mAh, 3.7 V, 2 copë

  Burimi i dritës: SMD2835 LED, 100 copë

  Lehtësia: 1000LM

  Koha e punës: 90 minuta ndriçim i vazhdueshëm pas karikimit të plotë

  Ndjeshmëria ndaj ndriçimit: 6-12 m

  Funksioni: ndriçimi me sensor
 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni